Opis nieruchomości
Kształtna działka na Lipniaku- tuż za granicą miasta!
Powierzchnia 1100m2, szerokość 30m.
KOMPLET MEDIÓW znajduje się w odległości 30m od działki; gaz w granicy.
Działka położona jest przy szerokiej ulicy gminnej.
Aktualne warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, o szerokości elewacji frontowej do 20m, powierzchni zabudowy max.440m2, wysokości do 10m. Dach o kącie nachylenia 30-45 stopni.
Bardzo malownicza i urozmaicona okolica. Teren jest zadrzewiony i lekko pochylony na południowy wschód. Zaciszna, podmiejska lokalizacja o willowym charakterze. W najbliższym sąsiedztwie efektowne, nowe domy z pięknymi ogrodami.
Konopnica jest związana z miastem komunikacyjnie i przestrzennie. Do najbliższego przystanków autobusu przy ul. Wojciechowskiej jest niecały kilometr; dojazd możliwy jest także od al. Kraśnickiej ul. Lipniak.
Na sprzedaż mamy więcej działek w tej okolicy - zapraszamy!
Dane adresowe i ewidencyjne nieruchomości wydajemy zainteresowanym za pisemnym pokwitowaniem.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.